AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Věnujte se na jaře důležitým věcem...

Elén Karlée, výkonná ředitelka úklidové společnosti Bedenika, s.r.o., je nepřehlédnutelná žena. Na klienty, kterým zajišťuje úklidové služby nebo kompletní hospodyňský servis, se stále usmívá. Poznáte na ní, že má svou práci opravdu ráda.

A jak sama hodnotí období před Velikonocemi a co vše firma zajišťuje pro své klienty: Příchod jara je standardně spojován s velkými úklidy a to nejen v domácnostech, ale také v kancelářích.  Tuto pravidelnou aktivitu, vnímá většina z nás jako rutinu, kterou jsme převzali od svých matek a je pro nás spíše stresující. Jarní úklid má však daleko hlubší historický a náboženský význam a je z dřívějších dob spojován nejen s úklidem obydlí, ale také s očistou těla a duše.

Posláním naší firmy je v dnešní uspěchané době přinášet do domácností i firem pohodu a klid. Našim klientům, kteří váhají, zda ze sebe povinnosti spojené s údržbou a úklidem sejmout, vždy říkám: „Vy dělejte ty důležité věci a my se postaráme o ty běžné“.

Úklid je náročný hlavně pro domácnosti, protože zde se hospodyňky provádí většinou časově náročný generální úklid. Likvidují nepotřebné oděvy a věci, které jsou již rozbité nebo pozbyly svůj účel. Při předvelikonočních úklidech se zaměřujeme i na místa, která se běžně neuklízí, a jsou špatně dostupná - odstranění prachu ze skříní, vytření jejich vnitřních prostorů, vyčištění vodících lišt zásuvných dveří a podobně. Nesmí se rovněž zapomenout na botníky, čištění a impregnaci obuvi. Samozřejmostí u takto rozsáhlého úklidu je mytí oken a žaluzií, umytí kuchyňské linky a případné napuštění dvířek.

Klientům také čistíme sedací nábytek a koberce, které většinou rovnou i naimpregnujeme. Velmi často se zapomíná na matrace a ložní vybavení, které si v toto období zaslouží také údržbu. Není toho zrovna málo, a proto jsou služby naší firmy, stále žádanější.  Lidé si v dnešní době daleko více uvědomují, jak je jejich čas drahý, a že perfektní úklid nevyváží čas s rodinou, přáteli a odpočinek.

       

Zapomenout nelze ani na to, že velkou část svého života všichni trávíme ve firmách a pracovním procesu. Prostředí, ve kterém pracujeme, ovlivňuje velkým dílem náš výkon a také výkon našich zaměstnanců. Každému se lépe pracuje v čistém a příjemné kanceláři, a proto i firmy podléhají v těchto obdobích velmi podobnému úklidovému rituálu jako domácnosti. Firmy se soustřeďují především na skartaci skartovatelných dokumentů, vyřazení starých a rozbitých strojů a vybavení. 

Bedenika, s.r.o. má s úklidem již několikaletou zkušenost, což dokazují naši spokojení klienti, kteří si prožijí velikonoční svátky s větším klidem!

Vaše Elén Karlée,
výkonná ředitelka úklidové společnosti Bedenika, s.r.o.

www.bedenika.cz

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Na volné noze Aktivní máma Q2 ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map