AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Večerní milé setkání u dobrého vína s moderátorkou ČT 1 - 9.11.2013

V prostorách Vinné galerie jsme se setkaly s moderátorkou ČT 1 Terezou Strnadovou, která nám poradila, jak na média.

Večer 27. 11. 2013 mělo více než 30 z nás poznačený v diáři a zarezervovaný pro klubovou akci s názvem Večerní milé setkání u dobrého vína s moderátorkou ČT 1. Čekalo na nás příjemné, i když pro některé z nás chladivé posezení ve Vinné galerii spojené s degustací vína. Večer zahájila Ing. Dagmar Jelínková, ředitelka ECONOMY RATING a.s., která představila naše centrum a aktivity. Poté se už ujala slova redaktorkou ČT 1 Tereza Strnadová, která promluvila o práci v médiích a o tom, jak s nimi komunikovat.

Seznamování a navazování nových kontaktů usnadnily vizitky se jménem, které jsme připravily pro každou účastnici i naše 3 účastníky :)

Děkujeme Všem, kteří se s námi opět po roce setkali ve Vinné galerii. Nejen, že degustace proběhla na jedničku, ale těšíme se také na nejbližší zprávy s naší úžasnou moderátorkou Terezou Strnadovou z ČT 1! :-).

RTCP Brno

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 Na volné noze Aktivní máma ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map