AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Večerní milé setkání u dobrého vína s moderátorkou ČT 1 - 9.11.2013

V prostorách Vinné galerie jsme se setkaly s moderátorkou ČT 1 Terezou Strnadovou, která nám poradila, jak na média.

Večer 27. 11. 2013 mělo více než 30 z nás poznačený v diáři a zarezervovaný pro klubovou akci s názvem Večerní milé setkání u dobrého vína s moderátorkou ČT 1. Čekalo na nás příjemné, i když pro některé z nás chladivé posezení ve Vinné galerii spojené s degustací vína. Večer zahájila Ing. Dagmar Jelínková, ředitelka ECONOMY RATING a.s., která představila naše centrum a aktivity. Poté se už ujala slova redaktorkou ČT 1 Tereza Strnadová, která promluvila o práci v médiích a o tom, jak s nimi komunikovat.

Seznamování a navazování nových kontaktů usnadnily vizitky se jménem, které jsme připravily pro každou účastnici i naše 3 účastníky :)

Děkujeme Všem, kteří se s námi opět po roce setkali ve Vinné galerii. Nejen, že degustace proběhla na jedničku, ale těšíme se také na nejbližší zprávy s naší úžasnou moderátorkou Terezou Strnadovou z ČT 1! :-).

RTCP Brno

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 Na volné noze Aktivní máma ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map