AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

ÚČETNÍ A DAŇOVÉ HROZINKYHROZINKY

Nejen léto se kvapem blíží, ale také termín, pro podání daňového přiznání !

Konec června je vždy ve znamení odevzdávání odloženého Přiznání k dani z příjmu fyzických osob za rok 2013 a následné podání Přehledu o příjmech a výdajích OSVČ na sociální a zdravotní pojišťovny. Máte již všechno spočítáno a komunikujete pravidelně se svou účetní?

Věříme, že nepodceňujete práci a odpovědnost Vaší účetní nebo daňové poradkyně a odevzdáváte ke zpracování své faktury a účtenky pravidelně a ne jednou za rok v krabici od bot. Díky tomu tak máte také pravidelný přehled o své ekonomické situaci a můžete aktuálně řešit případnou daňovou optimalizaci.

Pokud tomu tak není, a Vy ke konci roku začnete hledat po taškách, šuplících, peněženkách nákladové faktury  a vybledlé, pomačkané doklady od PHM… Kde zase jsou? Kde já je vezmu? A v tom nejlepším objevíte důležité doklady z předloňského roku….Dokáže to jistě rozčílit, viďte? Právě pro Vás jsme vymyslelinovou službu, kterou jsme nazvali hlídací pes.

Díky hlídacímu psovi se do podobně nepříjemné situaceni kdy nedostanete. Chcete o „hlídacím psovi“ vědět více? Zeptejte se nás.

Vaše Sourcery s.r.o., účetní a daňová kancelář.
 

Sourcery s.r.o
Sídlo: Lidická 1869/28
E-mail: info@sourcery.cz 
Web: www.sourcery.cz

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

ER Aktivní máma Na volné noze Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map