AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Sraz cowocenter v Ostravě - 29.11.2013

Netradiční akce s názvem Sraz coworkingový center střední Evropy se konala v Ostravě vůbec poprvé. Coworkingové centrum Viva Ostrava funguje už druhým rokem a je částečně dotované z fondů EU.

Na cowosraz přijelo víc než 10 coworkingových center. A byl to ohromující zážitek se potkat a popovídat, jak to komu funguje, ale i nefunguje a proč. Opravdu inspirující byla vzájemná pomoc a podpora při konkrétních dotazech jednotlivců na řešení svých problémů. Taky aby ne…řešilo se nám vše skvěle s napečenýma muffinama a šampaňským!

Přednášku o vývoji coworkingu a trendech měl Robert Vlach, který představil nejen svůj zralý pohled,ale také trendy, které se na nás valí v podobě digitálních nomádů.

Ostravo, děkujeme za možnost se na Vašem srazu představit, nejen, že jsme odrezentovaly naši náplň, poslání a plány, ale setkaly jsme se také s úžasnými inspirativními lidmi, kteří chtějí řešit věci a podnikání po svém a nebojí se motivovat a podporovat i ostatní.

Děkujeme VIVA Ostrava za toto setkání a těšíme se na další!

Dita a Dagmar a celé RTCP BRNO

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 ER Na volné noze Aktivní máma

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map