AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Sraz cowocenter v Ostravě - 29.11.2013

Netradiční akce s názvem Sraz coworkingový center střední Evropy se konala v Ostravě vůbec poprvé. Coworkingové centrum Viva Ostrava funguje už druhým rokem a je částečně dotované z fondů EU.

Na cowosraz přijelo víc než 10 coworkingových center. A byl to ohromující zážitek se potkat a popovídat, jak to komu funguje, ale i nefunguje a proč. Opravdu inspirující byla vzájemná pomoc a podpora při konkrétních dotazech jednotlivců na řešení svých problémů. Taky aby ne…řešilo se nám vše skvěle s napečenýma muffinama a šampaňským!

Přednášku o vývoji coworkingu a trendech měl Robert Vlach, který představil nejen svůj zralý pohled,ale také trendy, které se na nás valí v podobě digitálních nomádů.

Ostravo, děkujeme za možnost se na Vašem srazu představit, nejen, že jsme odrezentovaly naši náplň, poslání a plány, ale setkaly jsme se také s úžasnými inspirativními lidmi, kteří chtějí řešit věci a podnikání po svém a nebojí se motivovat a podporovat i ostatní.

Děkujeme VIVA Ostrava za toto setkání a těšíme se na další!

Dita a Dagmar a celé RTCP BRNO

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Aktivní máma ER Na volné noze Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map