AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Seminář TERAPIE MYSLI, 4.11.2015

Vážené dámy,

odložte každodenní starosti a ponořte se hlouběji do sebe...

... připravili jsme pro Vás seminář s paní Hanou Růžičkovou s názvem
TERAPIÍ MYSLI PRO ŠŤASTNÉ SRDCE

 

Pozor změna! Pro nemoc byl termín konání odložen.
Seminář se uskuteční 4. listopadu 2015

Kdo z nás by nechtěl umět kdykoli se zbavit toho, co jej trápí, rychle a efektivně vyřešit jakýkoli problém a aktivně si tvořit život podle svých představ? Přijďte objevit nástroj, který Vám takovou moc dá. Tím nástrojem je TERAPIE MYSLI, ve své podstatě velmi jednoduchá, logická a efektivní mentálně - emocionální terapie, kterou lze eliminovat vše nepříjemné, co ve svém životě zažíváme.
Je jedno, zda nás trápí problémy ve vztazích, v práci, ve finanční oblasti, s naším tělem, zda vnímáme negativní následky nějakých prožitých traumat či obecně nějaké nepříjemné pocity (strachy, deprese, úzkosti, smutky, pocity nelásky, samoty, vyhoření, marnosti, prázdnoty, zloby, viny, nepřijetí....). Vždy se totiž ve výsledku trápíme pouze nepříjemnými emocemi a fyzickými pocity, které v nás vyvolává nějaká skutečnost. A to lze jednoduše změnit.
Na přednášce se také dozvíte, jak my lidé, fungujeme na mentálně-emocionální úrovni, proč se vlastně trápíme různými problémy a každý trochu jinými, proč si ve svém životě každý z nás žije právě to, co si žije a jak se našich trápení zbavit a být spokojený, šťastný a zdravý.

Lektorku, autorku TERAPIE MYSLI, můžete blíže poznat zde.

kdy: 4.11.2015, 17-20 hod.
kde: Školicí místnost, Lidická 28, Brno (1. patro)

cena: 400 Kč (č.ú. 249 860 612/0300, jako VS zadejte své tel.číslo)

REGISTRACE


Přihlásit se můžete také na e-mailu info@podnikatelka-tcp.cz nebo telefonicky
na 777 553 358. Počet účastníků omezen.

 

Těší se na Vás

Tým RTCP Brno

 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Na volné noze Aktivní máma ER Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map