AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Psychologicko-motivační tréninky

Máte pocit, že nejste svou prací naplněni a začíná Vám být jasné, že chcete být nezávislá, realizovat se jinak a zkusit podnikat?

Máte-li zájem o psychodiagnostické testování, kontaktujte nás na tel. čísle 777 553 358.

 

Zde se můžete přihlásit na Psychologicko-motivační tréninky

V tomto programu nebyly vypsány žádné termíny


Psychodiagnostické testování, slouží jako podklad pro zpracování psychologické zprávy. Tato zpráva je využita při navazujícím individuálním pohovoru mezi Vámi a psychologem, který s Vámi probere Vaše silné a slabé stránky, osobnostní charakteristiky, inteligenci a pozornost. Výhodou tohoto psychodiagnostického testování je individuální přístup k účastníkům a zpětná vazba s doporučeními, které Vám mohou pomoci v posílení motivace pro start Vašeho podnikání a návrat na trh práce. Díky psychodiagnostickému testování získáte objektivní pohled na svoje silné stránky a pochopíte i Vaše slabiny a můžete se tak na základě doporučení zaměřit na další rozvoj Vaší osobnosti. Individuální pohovory probíhají v dopoledních nebo odpoledních hodinách a je možné si termín domluvit, dle Vašich časových možností.

Skupinové psychologicko-motivační tréninky jsou zaměřeny na Váš další osobnostní rozvoj ve vybraných tématech (obchodní, prezentační dovednosti, timemanagement…). Psychologicko-motivační tréninky probíhají v dopoledních nebo odpoledních hodinách s omezeným počtem míst!

 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 Na volné noze Aktivní máma ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map