AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Podnikání je vášeň! Setkejte se s „6kou“ úspěšných

Podnikání je vášeň! Setkejte se s „6kou“ úspěšných podnikatelů, kteří to tak mají. Podnikání je vášeň, která přináší nejen finanční uspokojení, ale také osobní naplnění. Jakákoli podnikatelská myšlenka má potenciál se stát „skvělým byznysem“.

 

Vlastník myšlenky musí jen umět naslouchat a přijmout informace, které nezbytně potřebuje pro kvalitní zacílení trhu, zákazníků a propagaci svého nápadu. Někteří podnikatelé mají vnímání jedinečného okamžiku pro realizaci „byznysu“ jako dar. Ti nejlepší však vědí, že nemohou zůstat jen ve vlastní ulitě a informační izolaci, protože informace a zkušenosti, které přináší praxe, jsou k nezaplacení. Právě takové informace máte nyní nadosah v rámci Konference o podnikání. Můžete se zde seznámit s nápady, způsoby a obchodními praktikami podnikatelů, kteří mají odpovědi na otázky, před kterými “VY“ teprve stojíte.

 

 

Konference o podnikání 2012, GOLF RESORT BRNO

Více o letošní konferenci 2014 a registraci zde!

Potkejte se s „6kou“ úspěšných podnikatelů, kteří Vám otevřeně nabídnou své myšlenky, poradí jak řešit podnikatelské otázek chytře a co třeba raději nedělat. Také Vám vysvětlí, že inspirace na Vás může čekat všude, a proto je dobré se umět uvolnit, být mezi lidmi a naučit se dobře naslouchat. Podnikání, cestě k úspěchu, překonání rizik, ale i novým trendům v obchodě se bude věnovat Konference o podnikání 2014. Dne 26. 11. 2014 zde vystoupí ve třech blocích podnikatelé, kteří budou hovořit o nových trendech v obchodě, způsobech pochopení a realizace podnikatelských projektů a kvalitní práci se zákazníky. Otevřeně Vám také nabídnou rady a tipy, co na svém podnikání nepodcenit, na co se v dnešní době maximálně zaměřit a proč je pro podnikání důležitá slušnost a srdce. Nejexklusivnější na celé akci bude interaktivní networking, kde si můžete vybrat prezentujícího a otevřeně se o svém podnikání, nápadech či obavách poradit.

Na konferenci vystoupí:

Filip Dřímalka   - Filip se věnuje vzdělávání marketérů a propagaci využívání nových technologií, aplikací a outsourcingu pro zjednodušení práce. V ČR vede několik projektů, mezi něž patří Know-how-klub.cz a konzultantskou firmu, která pomáhá společnostem z Czech TOP 100.

Milan Slanina  - Milan má více než 20ti letou praxi v obchodu, tvoření obchodních strategií a vedení týmů. Jeho krédem je "věci by se měly řešit selským rozumem".

Dagmar Jelínková  - Dagmar podniká více než 15let a specializuje se na finanční řízení firem a jako CEO nám ukáže tipy, jak si klienta udržet.

Jan Laibl  - Pro Jana je obchod jeho největší vášní. Otevřeně svým posluchačům předává zkušenosti, vytváří prodejní skriptů a pracuje s obchodními týmy.

Jitka Ševčíková - Jitka je zkušená koučka, mentorka, facilitátorka poradenství v oblasti emoční inteligence, redukce stresu a řízení času. Konferenci bude moderovat.

Podnikejte chytře, podnikejte s vášní. Setkejte se s „6kou“ úspěšných 26. 11. 2014 na Konferenci o podnikání v Otevřené zahradě na Údolní 33 v Brně.

 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 Aktivní máma ER Na volné noze

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map