Správný vedoucí pracovního týmu

Co můžete očekávat?

Zodpovídáte za řízení, rozvoj, hodnocení nebo motivaci alespoň jednoho zaměstnance?

Nejste si zcela jistí při zajišťování některých činností spojených s řízením zaměstnanců?

Cítíte potřebu obohatit svoje znalosti a nabrat praktické zkušenosti ve vykonávání každodenních aktivit souvisejících s vedením lidí?

Pokud je alespoň jedna Vaše odpověď na tyto otázky kladná, je tento kurz určen přímo Vám.

Kurz se skládá z teoretického bloku a praktické tréninkově-rozvojové části. Hlavním cílem kurzu je seznámit účastníky s celou šíří odpovědností a kompetencí vedoucího pracovníka v řízení lidských zdrojů, zejména se zaměřením na řízení pracovního výkonu. Část kurzu tvoří trénink a nácvik situací typických pro řízení lidských zdrojů.

Na tomto kurzu se dozvíte, jak …

  • každý vedoucí pracovník naplňuje role v řízení lidských zdrojů
  • efektivně hodnotit, poskytovat zpětnou vazbu, delegovat apod.
  • rozvinout své kompetence podstatné pro vykonávání činnosti pracovníka odpovědného za procesy řízení lidských zdrojů
  • zvládat situace z oblasti řízení pracovníků a pracovního týmu (např. situační vedení, vedení pracovní porady, delegování úkolů, řešení konfliktů na pracovišti), včetně nácviku v bezpečném prostředí

Termíny

lektordatumčascena
Zuzana Šimberová 12. 10. 2017 09:00 - 16:00 1990 Kčpřihlásit

Místo konání

Lidická 28, Brno

Profil lektora

Projektová manažerka ve společnosti ECONOMY RATING a.s. Firemní vzdělávání může být skvělým benefitem nejen pro zaměstnance, ale i pro zaměstnavatele. Ukáži Vám, jak udělat firemní vzdělávání efektivně, aby se takto investované peníze firmně vrátily. ...Reference

Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map