Řízení výkonu pracovníků, odměňování, motivace

Co můžete očekávat?

Kurz se skládá z teoretického bloku a praktické tréninkově-rozvojové části. Cílem je zaškolit účastníky kurzu v řízení pracovníků nejen na základě cílů, jichž mají dosáhnout (management by objectives), ale také na základě kontroly samotného procesu dosažení těchto cílů (management by competencies).

Kurz naučí účastníky využívat řízení dle kompetencí a pomůže jim pochopit základy kompetenčního řízení.

Na tomto kurzu se dozvíte...

  • co je řízení a cyklus pracovního výkonu
  • řízení vs. vedení
  • pracovní stimuly a jejich dopad na výkon
  • nástroje a formy hodnocení
  • principy odměňování
  • a mnoho dalšího

Termíny

lektordatumčascena
Zuzana Šimberová 6. 06. 2018 09:00 - 16:00 1990 Kčpřihlásit

Místo konání

Lidická 28, Brno

Profil lektora

Projektová manažerka ve společnosti ECONOMY RATING a.s. Firemní vzdělávání může být skvělým benefitem nejen pro zaměstnance, ale i pro zaměstnavatele. Ukáži Vám, jak udělat firemní vzdělávání efektivně, aby se takto investované peníze firmně vrátily. ...Reference

Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Adresa Facebook Přihlásit se k odběru novinek

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


ANTI-SPAMOVÁ OCHRANA!
(logicky musí zůstat neoznačeno, jinak se zpráva neodešle)

Zadejte váš email

matlocha Image Map