Efektivní vedení porad a workshopů

Co můžete očekávat?

Zodpovídáte za strategické řízení a tvorbu klíčových rozhodnutí podniku?

Řídíte porady a podílíte se na organizaci a vedení firemních workshopů?

Nejste si zcela jistí při vedení pracovních porad a cítíte potřebu obohatit svoje znalosti a nabrat praktické zkušenosti ve vykonávání každodenních aktivit souvisejících s vedením porad a workshopů?

Chcete maximalizovat přidanou hodnotu strukturované týmové práce?

Cílem kurzu je osvojení si základních způsobů vedení workshopů a pracovních porad. Účastníci kurzu získají základní přehled o typech porad, týmových workshopech a jejich využití, natrénují si vedení porady a workshopu v bezpečném a kontrolovaném prostředí.

 

Na tomto kurzu se dozvíte …

Tento prakticky orientovaný kurz má povahu workshopu a tréninku efektivního způsobu vedení porady a strukturovaného týmového analytického workshopu. Účastník získá přehled o praktickém využití jednotlivých typů porad a technikách, jejichž prostřednictvím bude přidaná hodnota strukturované týmové práce maximalizována. Součástí kurzu je také praktický nácvik vedení porady a workshopu.

Kurz je určen především pro vedoucí pracovníky, kteří v podniku zodpovídají za strategické řízení a tvorbu klíčových rozhodnutí, a kteří nesou zodpovědnost za výsledky pracovních týmů. Jedná se zejména o pracovníky na pozici vedoucích oddělení a úseků, top managementu a další pracovníky, kteří využívají ve své práci analytický workshop nebo jsou obecně určeni pro vedení porad a workshopů.

Ke kurzu je dostupná e-learningová podpora, ve které jsou vloženy doplňující materiály a příklady.

Termíny

lektordatumčascena
Martin Bárta 16. 05. 2018 09:00 - 16:00 1990 Kčpřihlásit

Místo konání

Lidická 28, Brno

Profil lektora

Poradenství v oblasti ekonomiky, financí, řízení a strategie podniku. Zaměřuje se na komplexní poradenství pro OSVČ, malé a střední firmy v oblasti finančního zdraví, rozvoje jejich podnikání i dotačního managementu. Ve společnosti ECONOMY RATING a.s. působil na pozici výkonného ředitele. ...Reference

Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map