AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

O podnikání, podnikavé duši, konferenci a výzvách

S projektovou managerkou Dagmar Hoch Jelínkovou se prostě nenudíte.

Nejen, že vede svižná jednání, ale i na plánovaných aktivitách TCpka poznáte, že organizátoři opravdu chtěli, aby jste se bavili, získali nové informace a kontakty. A tak to má být, prostě buď se s námi jen bavte, pokud se Vám však chce, tak si udělejte i business..."ale jen tak mimochodem a nenuceně".

       

TCP: Dagmar, ty jsi podnikatelka a realizátorka svých plánů, taky si někdy povzdechneš, že už nevíš jak a co dál?
Dagmar: Pokud mě tyto myšlenky začínají dohánět, sedám na kolo, beru psa a naplánuji si pořádně dlouhý zdravotní okruh, který končí odměnou (pivem) s přáteli. Toto je zaručený recept, jak se zbavit zádumčivosti, případné nejistoty a jak vyčistit hlavu. Většinou mě okamžitě napadnou nová řešení a plány, které si nesu na příští den do práce sepsané  na pivním tácku nebo ubrousku.

TCP: Podnikat není jednoduché, není potřeba opakovat ohrané klišé „v této době a pro ženy“. Podnikání chce odvahu asi bez ohledu na dobu i pohlaví. Co Tvoje odvaha rozjíždět nové projekty?
Dagmar: Myslím, že člověk nesmí přemýšlet nad odvahou, ale nad možností realizace svých plánů a projektů. Nápady k Vám často přicházejí samy, stačí, když umíte dobře naslouchat svému okolí. Důležité však je tyto myšlenky uchopit v jejich celku a vyhodnotit realizovatelnost z hlediska podnikání.

TCP: TCpko nedávno spustilo OTEVŘENÉ KURZY. Odvážně jsou nazvány „Kurzy pro skutečné lidi“. Čím se od běžně nabízených kurzů na trhu liší?
Dagmar: Ráda dělám věci opravdově. Já jsem sama absolvovala plno kurzů a školení, od kterých jsem požadovala doplnění odborných informací. Občas se mi bohužel stalo, že tento můj požadavek naplněn nebyl a celé téma místo odbornosti sklouzlo spíše do obecné a popisné roviny.  Považuji to za velkou neprofesionalitu a do jisté míry i klamání zákazníka.

Tyto zkušenosti, byly impulsem začít s kurzy, které budou mít odbornou váhu a poskytnou podnikatelům, i těm začínajícím, hodnotné informace.  Témata našich kurzů vznikaly na základě požadavků, které se k nám od klientů dostávaly. Také lektoři nejsou jen odborníci na daná témata, ale současně v přednášených oborech i podnikají. Není tedy praktického dotazu, který by nebyl zodpovězen a veškeré informace využijete ihned v praxi.

TCP: Aby toho nebylo málo, chystáte konferenci. Na co se můžeme těšit?
Dagmar: To je pravda a velmi důkladně se na tuto konferenci připravujeme. Opět je pro mě obsah maximálně důležitý. Chystáme konferenci pro podnikatele a všechny podnikavé lidi, kteří se nebojí a chtějí realizovat své nápady a projekty.

Tak jako všechny akce, které v rámci TCpka chystáme, i tato bude naplněna nejen zajímavými tématy, ale hlavně velmi zajímavými lidmi, kteří jsou úspěšní v podnikání a nebojí se své myšlenky sdílet s ostatními. Vybrali jsme také netradiční prostor Otevřené zahrady na ulici Údolní v Brně. Ráda bych tímto pozvala všechny, kteří stejně jako my, rádi čerpají ze zkušeností ostatních, chtějí oživit své podnikání, seznámit se se zajímavými lidmi a posunout se k novým nápadům.

Děkujeme za rozhovor!


 
Registrujte se již dnes na:  info@tcpbrno.cz.

www.tcpbrno.cz
 

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Q2 ER Na volné noze Aktivní máma

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map