AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

NENÍ ČAS ZTRÁCET ČAS, LÉTO JE TU!

Léto pomalinku začíná a Vy ještě stále nemáte postavu dokonalou do plavek? Necítíte se v nejlepší kondici na plánovanou dovolenou na kolech?

Není třeba propadat panice - podle nejnovějších výzkumů existuje způsob, jak velmi rychle shodit posledních pár kilogramů a rapidně zlepšit kondici ve velmi krátkém období.
Na tzv. H.I.I.T. lekcích (High Intensity Interval Training), tedy intervalových lekcích s vysokou intenzitou, je Váš metabolismus doslova restartován. Několik následujících hodin po cvičení  je jeho hodnota velmi zvýšená, energie z jídla se neukládá, ale spotřebovává se a organizmus je nucen využít i uložené zdroje - zásobní tuky. Aby bylo možné udržet vysokou intenzitu, zkracuje se čas tréninku, takže lekce trvají maximálně 45-50 minut, což je argument pro ty, kteří trpí nedostatkem času.

 

Parametry H.I.I.T. splňují např. lekce Matabolic Training, Walking, Intervalový trénink, Cross Fit, TRX. I přes to, že intenzita cvičení musí být vysoká, lekce jsou vhodné také pro začátečníky, důležitou podmínkou je jejich dobrý zdravotní stav a zda netrpí velkou nadváhou. U těchto lekcí je potřebná stálá korekce instruktora, který by měl dbát nejen na dostatečnou intenzitu, ale především na bezpečnost a správné provedení cviků. Před nastoupením do tohoto tréningu vždy svým klientům a klientkám doporučuji konzultovat vhodnost H.I.I.T. V našich dalších krátkých zprávách se zaměříme na konkrétní partie těla a jejich formování.

Krásný začátek léta Vám přeje,

Mgr. Lenka Velínská
Profesionální fitness instruktorka, lektorka odborných kurzů, workshopů

MY FIT, active & pilates studio
Koliště 1912/13, 602 00 Brno - Černá pole

E-mail: lenka@myfit.cz
Web: www.myfit.cz

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Na volné noze Aktivní máma Q2 ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map