AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

NAŠE "PARTY" PLAVBA JE PLNĚ OBSAZENA!

Vážení účastníci, hlásíme, že náš "PARTY PARNÍK" je již plně obsazen. Všem co se na letošní palubu nedostali, se omlouváme, ale jediné řešení je....neváhat dlouho:-). 

Odplouváme 7. 6. 2014 v 19.00 hod.  z přístaviště Bystrc. Plavba s občerstvení k hradu Veveří a zpět se změní na "party" díky DJ Mirrorovi, který Vás jistě nenechá jen tak postávat. Ve 22.30 hod. Vám umožníme skvělý pohled na ohňostroje v rámci dnů IGNIS BRUNENSIS za doprovodu hudební produkce. Konec celé plavby je plánován na 24.00 hod. Věříme, že se Vám nebude chtít domů.

 

Cena večera: 1090 Kč a 990 Kč (pro členky Klubu TOP CENTRA PODNIKATELEK). V ceně poplatku je zahrnuta: plavba parníkem. Skvělý DJ Mirror, který bude hrát k poslechu, ale hlavně tanci.  Fotograf, který se ve svém fotokoutku bude věnovat pouze Vám. Dále občerstvení po celou dobu plavby, víno, pivo a v neposlední řadě pohled na úchvatný ohňostroj na vodní hladině.

Dress code: sportovně ležérní a modro-bílá je vítaná! :-)

PRO PÁRY I SINGLES...Postaráme se o Vás! TCP :-)

Rezervace plavby: emailem na info@podnikatelka-tcp.cz nebo telefonicky na +420 777 553 358
(V případě potřeby ubytování Vám můžene zajistit rezervaci v hotelu Santon u Brněnské přehrady.)

Těšíme se na Váš tým RTCP Brno.

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Aktivní máma Na volné noze Q2 ER

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map