AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Konference o podnikání 2014

* know-how 6ti skvělých obchodníků v 1 den

* interaktivní a otevřený networking u kulatých stolů

* coffee breaky a oběd od Vitalité Zdravý Restaurant

* moderuje Jitka Ševčíková

REGISTRACE

Jak posílit obchod? Kdo je vhodný klient? Jak ho zaujmout a udržet? Jaké jsou trendy v obchodě a komunikaci s klienty?

 

Šikovná rada, zpětná vazba od někoho, kdo také podniká? Hodila by se? Setkejte se s ostatními podnikateli a podnikavými lidmi na jednom místě a ve stejném čase. Podnikání občas předkládá nové překážky a výzvy, které si žádají důležitá obchodní rozhodnutí a strategické kroky. Někteří podnikatelé na otázky, které si Vy teprve pokládáte, odpovědi již znají. Setkejte se s lidmi jako jste VY a nechte se inspirovat.

Kde: na Konferenci o podnikání, Lidická 28, Brno. Parkování zajištěno přímo v areálu.

Na akci vystoupí :

Filip Dřímalka   - Filip se věnuje vzdělávání marketérů a propagaci využívání nových technologií, aplikací a outsourcingu pro zjednodušení práce. V ČR vede několik projektů,  mezi něž patří Know-how-klub.cz a konzultantskou firmu, která pomáhá společnostem z Czech TOP 100.

Milan Slanina  - Milan má více než 20ti letou praxi v obchodu, tvoření obchodních strategií a vedení týmů. Jeho krédem je "věci by se měly řešit selským rozumem".

Dagmar Jelínková  - Dagmar podniká více než 15let a specializuje se na finanční řízení firem a jako CEO nám ukáže tipy jak si klienta udržet.

Jan Laibl  - Pro Jana je obchod jeho největší vášní. Předávání zkušeností, vytváření prodejních skriptů a práce s obchodními týmy.

Jitka Ševčíková - Jitka je zkušená koučka, mentorka, facilitátorka poradenství v oblasti emoční inteligence, redukce stresu a řízení času. Konferenci bude moderovat.

 

Kdy: 26.11.2014 od 9:00 hod.

Rezervace: info@tcpbrno.cz

Účastnický poplatek: 1 200 Kč

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

ER Aktivní máma Na volné noze Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map