AKTUÁLNÍ 

NABÍDKA

KURZŮ

ekonomika, management,
lidské zdroje

Grilování a networking s TCpkem 21. 8. 2014!

Vážení přátelé,

přijďte za námi na voňavé grilování a setkejte se známými i novýmí lidmi...a užijte si příjemné odpoledne s námi. Opět i pro singles!Zveme Vás 21. 8. 2014 v 17:00 hod. do přírodního areálu Káčata v Komíně, kde si dobijete baterky ve společnosti příjemných lidmí a pochoutek z grilu. Pokud si budete chtít vyzkoušet bubble fotbal, pak je to jen na Vás. Určitě si užijete pořádnou legraci.Na závěr si odnesete nové kontakty a dobrou náladu.

Registrujte se emailem na: info@podnikatelka-tcp.cz nebo telefonicky na: +420 777 553 358.
Kapacita této akce je omezana, rezervujte se nejpozději do 15. 8. 2014!

Kdy: 21. 8. 2014
Kde: areál Káčata Komín, Brno

V kolik: od 17:00 do 21:00hod.
Oblečení: neformální sportovní a pohodlné, včetně sportovní obuvi.

Cena: 750 Kč  (členky 650 Kč)
V ceně je zahrnut bubble fotbal vč. rozhodčích, vstupného do areálu, grilování, alko i nealko, doprovodný program a networking!

Nezapoměňte dobrou náladu s sebou!

Registrace je z technických důvodů mimo provoz.

Kontaktujte nás na info@tcpbrno.cz. Děkujeme.

Naši partneři

Na volné noze ER Aktivní máma Q2

Podporujeme


Aukce pro Dům sv. Markéty


Reference

"Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme." Děkuji za pomoc realizovat vytyčené cíle, za to, že člověk nemusí být při přípravě podnikání na vše sám, za vstřícnost, ochotu a dostupnost nabízených programů.

Radmila Hřebíčková, www.marystudio.cz

 


Mohu jen doporucit, kurz mam za sebou a baby z Top centra jsou proste bozi !!! Podnikani uz pomalu, ale jiste rozjizdim

Jitka Holíková


Začala jsem chodit na miniworkshopy a vzdělávání, které organizujete, ale pak mne ještě nadchly Kulaté stoly, kde jsem se seznámila se zajímavými lidmi, kteří mne inspirovali a posunuli dál v mém podnikání.

Tereza Dvořáková, www.safe-therapy.eu


Děkuji celému milému kolektivu TCP Brno za jejich vstřícnost a ochotu. Absolvovala jsem několik miniworkshopů, které byly pro mne velmi přínosné, mimo jiné i díky skvělé lektorce paní Bečvářové, která pobírané téma vtipně a srozumitelně vysvětlí. Díky za to, že taková organizace existuje a že ji mohou ženy využít ke zvýšení kvalifikace a k lepšímu uplatnění na trhu práce a při rozjezdu vlastního podnikání!

Petra Rogusová


Chci Vám moc poděkovat za velmi vstřícný a profesionální přístup. Navštívila jsem víc Vašich kurzů, a díky nim mám mnohem větší rozhled.
Lektoři jsou vždy skvěle připraveni podat srozumitelně to nejdůležitější k tématu. Vážím si práce celého týmu a přeji všem účastnicím, aby kurzy byly pro ně inspirací aspoň tak, jako pro mne.

Markéta Schwarzová


Jsem vděčná za účast v projektu pod hlavičkou TCP. Veškeré aktivity provází vstřícnost, profesionalita a ochota doslova "plnit přání" klientek. Bonusem navíc je skutečnost, že díky účasti v projektu můžu těchto služeb využít zdarma.

Ivana Havlíčková, www.soga.cz


Děkuji za velice zajímavý kurz "Řízení lidských zdrojů a self management", na kterém zaznělo spousta zajímavých myšlenek a rad z úst zkušeného odborníka! Strávila jsem velice příjemné dopoledne ve skupině příjemných a aktivních lidí. A těším se zase někdy příště!

Monika Dušová


Každé setkání a kurzy mi přináší velkou motivaci pro moje podnikání a mnoho zajímavých kontaktů. Na vaše kurzy a společenské aktivity se těším a pravidelně se jich účastním.

Alexandra Divišová, www.autoalexa.cz


Adresa Facebook

Co-workové a vzdělávací centrum
Lidická 28
602 00 BRNO

E-mail: info@tcpbrno.cz


matlocha Image Map